Open Menu Close Menu
Mifa extrusion aluminium

Beste wensen voor 2022

Na een moeilijk en onzeker 2020 hebben we bij Mifa het jaar 2021 met een veel positievere noot afgesloten. Samen met klanten, collega's en leveranciers hebben we onze weg gevonden om op een nieuwe manier samen te werken, veelal online. Het is goed om te zien dat we in verschillende markten kunnen werken aan mooie nieuwe projecten en hoogwaardige technologieën.

Verantwoorde productie

We merken dat steeds meer klanten naast precisie-extrusie ook verspaning, assemblage en oppervlaktebehandeling bij Mifa bestellen. Het is fijn om dit vertrouwen te hebben en nog belangrijker dat we samen de CO2-uitstoot verminderen omdat er minder vracht nodig is. Als toonaangevend aluminiumextrusiebedrijf streven we er voortdurend naar om onze ecologische voetafdruk te verkleinen.

Intern kijken we voortdurend hoe we onze eigen co2-voetafdruk kunnen verkleinen. Om die voetafdruk te blijven verkleinen, werken onze collega's aan een innovatieve en duurzame werkomgeving. In Q1 zullen we een studie afronden naar de co2 voetafdruk van aluminium extrusie. Daarbij zal ook een vergelijking worden gemaakt met andere materialen zoals staal en kunststof. Uiteraard houden wij u op de hoogte.

Turbulente periode

Natuurlijk zitten we nog steeds in een turbulente periode. De crisis heeft geleid tot grote grondstoffentekorten en een tekort aan goed opgeleid technisch personeel. Deze factoren, in combinatie met de groeiende vraag naar onze precisietechnologieën, hebben gezorgd voor aanzienlijke uitdagingen in de productie.

In het afgelopen jaar hebben wij de nodige aanpassingen gedaan om onze medewerkers in staat te stellen op een verantwoorde manier te werken. Verschillende collega's werken thuis en in onze productie werkt iedereen op gepaste afstand om zijn werk goed en veilig te kunnen doen. Onze waardering voor de flexibiliteit en inzet van ons team is groot. Wij werken hard aan verdere uitbreiding van ons team in 2022 om onze output te verhogen.

Wij willen u als klant bedanken voor de prettige samenwerking in het afgelopen jaar. Wij wensen u het beste voor 2022!

Aluminium extrusie aerospace

Mifa Aerospace

Verticale integratie
Uitgebreid assortiment legeringen
Kwaliteitsborging AS

Mifa Aerospace

Geïnteresseerd in werken bij Mifa?

Bekijk onze vacatures en kijk of Mifa bij u past >